Zimowy Rajd Doliną Soły – Lista startowa

Zimowy Rajd Doliną Soły - trasa piesza

ZawodnikNazwa zespołuKategoriaOpłacono
Dariusz Czechowicz (Zielonki)M
Tomasz Płecha (Kraków)Kurka EdziaMtak
Marcin Grochal (Chrzanów)KS Kościelec ChrzanówMtak
Magdalena Lekki (Pszczyna)Rajd BeskidyKtak
Kamila Lachera (Katowice)CSC Adventure AcademyK
Marek Lachera (Katowice)M
Ireneusz Hebda (Chrzanów)Irq Team 🙂Mtak
Tomasz Rychłowski (Chrzanów)Mtak
Paweł Szpak (Kielce)Mtak
Grzegorz Matura (Wojkowice)Wolni i SpokojniMtak
Roman Cedrych (Mikołów)Wolni i SpokojniMtak
Przemysław Sikora (Goleszów)Beskidy Trail RunningMtak
Mateusz Kaźmierczak (Mikołów)Mtak
Michał Mączka (Siemianowice Śl.)MamihlapinatapaiMtak
Szymon Mączka (Siemianowice Śl.)MamihlapinatapaiMtak
Anna Podraza (Tarnów)TadziczkaKtak
Wioletta Fałowska (Gajków)FałosiaKtak
Sebastian Duda (Bujaków)Mtak
Abu Szajna (Zielonki)Nożny OrjentMtak
Piotr Bublik (Kraków)Nożny OrjentMtak
Malwina Banaś (Warszawa)PustelnikKtak
Krzysztof Jamrozik (Kraków)Mtak
Olaf Kacprzycki (Warszawa)Olo SoloMtak
Piotr Ryskalok (Jaworzno)Okiem WilkaMtak
Mirosław Jarmuła (Racibórz)BOB RacibórzMtak
Magdalena Jarmuła (Racibórz)BOB RacibórzKtak
Tomasz Paluchowski (Głuchołazy)Mtak
Daniel Kancel (Chorzów)Okiem WilkaMtak
Wojciech Sitko (Ruda Śląska)PulpiMtak
Roman Sojda (Katowice)knieć błotna zawiera anemoninęMtak
Wojciech Zając (Bystrzyca Kłodzka)Pro-Run WrocławMtak
Emilia Boruta (Wrocław)Pro-Run WrocławKtak
Sergiusz Białucha (Bytom)Saint-Gobain SquadM
Dagmara ŻeroKtak
Sebastian ŻeroMtak
Tomasz Talaga (Dąbrowa)MKS WyzwolenieMtak
Maciej Jermak (Koszyce Wielkie)Zdrowy ProjektMtak
Bożena Latała (Kraków)Ktak
Tomasz Tomkiewicz (Krosno)Okiem WilkaMtak
Elżbieta Tomkiewicz (Krosno)Okiem WilkaKtak
Paweł Adamczyk (Żory)M
Dagmara Stolarczyk (Zakopane)Szybcy i BrudniKtak
Wojciech Stolarczyk (Zakopane)Szybcy i BrudniMtak
Marcin Witkowski (Warszawa)ZaszyciMtak
Mariusz Ryniak (Tychy)42k MOUNTAIN PRO TEAMM
Agnieszka Chojnicka (Ruda Śląska)fRUNiemyKtak
Łukasz Garbacz (Będzin)fRUNiemyMtak
Karolina Ryskalok (Jaworzno)Okiem WilkaKtak
Artur Kurzeja (Katowice)Mtak
Marek Porębski (Targowisko)DziewiątyMtak
Szymon Litwa (Mysłowice)O!BłędnyMtak
Piotr Marszałek (Marklowice Górne)Ino SCIMtak
Dominika Kazoń (Pińczyce)Ka-tetKtak
Monika Kazoń (Pińczyce)Ka-tetKtak
Jarosław Kucza (Kąty Wrocławskie)Pędzące ŚlimakiMtak
Agnieszka Kucza (Kąty Wrocławskie)Pędzące ŚlimakiKtak
Joanna Jachym-Drewniak (Kraków)K
Justyna Dalecka (Ruda Śląska)Wolni i SpokojniK
Artur Kurek (Żyrardów)Snowdog Trailteam.plMtak
Remik Nowak (Poznań)Snowdog Trailteam.plMtak

Zimowy Rajd Doliną Soły - trasa rowerowa

ZawodnikNazwa zespołuKategoriaOpłacono
Wojciech Małodobry (Miechów)Omega - MiechówMtak
Agata Adamczyk (Niepołomice)ZdezorientowaniKtak
Bartosz Adamczyk (Niepołomice)ZdezorientowaniMtak
Łukasz Grabowski (Skoczów)Mtak
Kamil Przybyła (Dąbrowa Górnicza)M
Monika Kosmala (Dąbrowa Górnicza)ROC, Rowerowa NorkaKtak
Tomasz Jeliński (Dąbrowa Górnicza)ROCMtak
Basia Czarny (Kraków)Szkoła Fechtunku ARAMISKtak
Grzegorz Czarny (Kraków)Szkoła Fechtunku ARAMISMtak
Krzysztof Kletkiewicz (Lipno)KletekM

Zimowy Rajd Doliną Soły - rajd przygodowy

ZawodnicyNazwa zespołuKategoriaOpłacono
Ania Witkowska (Katowice)
Maciej Witkowski (Bieruń)
Klub Królika StefanaMIXtak
Wojciech Kapustka (Żory)
Seweryn Kucharczyk (Żory)
ArsBonaMMtak
Artur Moroń (Chorzów)
Marzka Janerka (Chorzów)
DziabnięciMIXtak
Marcin Migacz (Zabierzów)
Andrzej Niewiarowski (Zabierzów)
RAZY DWAMMtak
Jarek Borgiel (Jastrzębie-Zdrój)
Paweł Masztalski (Katowice)
Coś nom pizło na łeb MMtak
Sebastian Mański
(Żory)
Łukasz Drewniak (Kraków)
Eventyr TeamMMtak
Lesław Lepczyński (Rybnik)
Marcin Zdziebło (Żory)
MMtak
Maciej Widera (Chorzów)
Konrad Ciuraszkiewicz (Olkusz)
Beskidy Adventure TeamMMtak
Jarosław Wojtyra (Warszawa)
Marcin Wierzbicki (Warszawa)
54blpMMtak
Rafał Fałowski (Gajków)
Tadeusz Podraza (Tarnów)
Dziki ŁośMMtak
Marcin Bijok (Skoczów)
Kuba Stanny (Bładnice)
Ino SCI / 13SBOTMMtak
Marcin Ciupa (Łódź)
Paweł Nowak (Łódź)
Orientuś ŁódźMMtak
Krzysztof Pieczara (Jaworzno)
Leszek Skrudlik (Chorzów)
MMMMtak
Marek Woźniczka (Siemianowice Śl.)
Stanisław Odróbka (Siemianowice Śl.)
NonStop AdventureMMtak
Magdalena Stachura (Chorzów)
Zbigniew Mossoczy (Kraków)
Gymcity ARMIXtak
Ireneusz Waluga (Katowice)
Mateusz Talanda (Bielsko-Biała)
Gymcity ARMMtak
Marcin Franke (Katowice)
Tba
MMtak
Mateusz Cieślicki (Dąbrowa Górnicza)
Krzysztof Pyta (Chorzów)
MMtak