Komunikat startowy

KOMUNIKAT STARTOWY

  1. W bazie zawodów nie ma możliwości noclegu.
  2. Na terenie bazy zawodów (szkoły) obowiązuje nakaz noszenia maseczek, zachowania dystansu społecznego oraz dezynfekcji dłoni zgodnie z aktualnymi przepisami dot. COVID-19.
  3. Teren przyległy do szkoły będzie niedostępny dla samochodów zawodników. W sąsiedztwie szkoły znajdują się sklepy oraz kościół przy których są ogólnodostępne parkingi.
  4. W bazie zawodów do dyspozycji zawodników będzie woda mineralna, kawa, herbata, cukier, czajnik. Każdy zawodnik powinien posiadać własny kubek – nie będzie kubków jednorazowych.
  5. Mapy będą wydawane podczas rejestracji.
  6. Prosimy zawodników aby do rejestracji przystąpili z wydrukowanym i podpisanym Oświadczeniem. Można je pobrać tu: https://docs.google.com/document/d/1qfsuCpJ0mO5S7vczzF8yMLh7tXDrRIv64iit_YAze2M/edit?usp=sharing
  7. Dla tras rajdowych będzie jeden przepak – w szkole. Zawodnicy będą mieli do niego dostęp tylko po etapie pierwszym.
  8. Zawodnikom z tras rajdowych przypominamy o konieczności posiadania zapięcia do rowerów. Organizator nie ponosi za nie odpowiedzialności materialnej.
  9. Zespoły z tras LONG&HARD i SHORTER but HARD będą wyposażone w trackery.
  10. Trasy TP15 i TP33 nie przebiegają w pobliżu sklepów. Wszystkie pozostałe trasy prowadzą wielokrotnie w pobliżu sklepów.